Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 11
Byt 4 + kk, U Nikolajky , Smíchov - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 111 m2, balkon 12 m2

Praha 5, Smíchov, U Nikolajky

Světlý a vzdušný byt s jižně orientovanou lodžií, výhledy do zeleně, 2 parkovacími místy a kompletním vybavením je umístěn ve 3. podlaží moderního nízkoenergetického domu z r. 2014, který na první pohled zaujme obkladem z přírodního kamene. Klidná lokalita plná zeleně se rozkládá v rychlém dosahu všech služeb.

Více než stometrová plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s otevřenou kuchyní, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, 2 ložnice s okny do zahrady, centrální koupelnu, samostatnou toaletu, vstupní chodbu a šatnu. Obývací pokoj a hlavní ložnice jsou propojeny s prostornou slunnou lodžií.

Standard vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a temperovanou dlažbu v koupelnách, dřevěná eurookna a posuvná francouzská okna s tepelně izolačním dvojskly a přípravou pro předokenní žaluzie, dýhované parapety, bezfalcové zvýšené interiérové dveře, celoplošně pancéřované a protipožární bezpečnostní vstupní dveře zn. NEXT. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči Siemens, designovou digestoří a vinotékou. Součástí kupní ceny je 1 uzavřené parkovací stání, další parkovací stání, sklep a kompletní interiérové vybavení. Vytápění podlahovými konvektory a nadstandardními radiátory, napojenými na centrální kotelnu.

Rezidence je součástí městské památkové zóny v prestižní vilové čtvrti Malvazinky. V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola i gymnázium, zimní stadion, kavárna, pošta, prodejna potravin, lékárna, velké obchodně-zábavní centrum a stanice metra, tramvají a autobusů Anděl i autobusový terminál Na Knížecí. Místo obklopuje několik parků, například Mrázovka, sady na Skalce nebo zahrada Santoška.

Interiér 110 m2, sklep 4,4 m2, lodžie 11,6 rn2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 122 m2
Balkon 12 m2
Parkování 2 parkovací místa
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34701

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.