Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 4 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 12

Byt 4 + kk

Interiér 159 m2, terasa 68 m2

Praha 1, Staré Město, Masná

Velká střešní terasa s výhledem na dominanty Starého Města. Puristický design interiéru a vysoce kvalitní vybavení. Tři parkovací stání přímo v domě. Světlý a vzdušný mezonetový byt je situován v zrekonstruované komorní rezidenci, jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

Hlavní úroveň bytu se rozkládá na 7. podlaží a vstup z výtahu přímo do bytu zajišťuje naprosté soukromí. Do otevřeného 100metrového prostoru je umístěn obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Soukromou zónu bytu tvoří 2 ložnice každá s en-suite koupelnou (vana, sprchový kout /sprchový kout) a pracovna. Dále jsou zde 2 komory, toaleta pro hosty a vstupní hala. Střešní terasa s letní kuchyní skýtá krásný výhled na Pražský hrad, Petřín, věže a střechy Starého Města.

Součástí vybavení jsou designová svítidla Boma, masivní dubové podlahy, klimatizace, spotřebiče Miele, italský inteligentní systém Bticino, důmyslné úložné prostory, videotelefon, bezpečnostní vstupní dveře, zabezpečovací zařízení Jablotron s připojením na PCO nebo satelitní příjem (Astra 19 a Hotbird 13). K jednotce přísluší 3 parkovací stání v podzemním zakladači a sklep. Funkcionalistický dům s reprezentativními společnými prostory je po kompletní a zároveň citlivé rekonstrukci a funguje zde denní recepce.

Rezidence stojí jen pár minut chůze od Staroměstského náměstí, Pařížské třídy nebo náměstí Republiky, a přesto stranou od hlavních turistických tras. V bezprostřední blízkosti fungují kromě mnoha restaurací a kaváren také služby pro běžný denní život: potraviny, školy všech stupňů, sportovní areál, pošta nebo poliklinika. Místo je snadno dostupné metrem i tramvají.

Interiér 159 m2, terasa 67,7 m2, sklep 3,7 m2.

Prodej je možný také formou převodu 100% podílu ve společnosti.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 227 m2
Terasa 68 m2
Parkování 3 parkovací stání v podzemní garáži
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35017

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.