Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 1
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 2
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 3
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 4
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 5
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 6
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 7
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 8
Byt 4 + kk, Petržalka - Bratislava V | 9

Byt 4 + kk

Interiér 168 m2, terasa 43 m2

Bratislava V, Hlavní město Bratislava

Tento výjimečný 4pokojový penthouse s velkorysými terasami, umístěný v projektu Einpark, nabízí panoramatické výhledy ze 17. podlaží domu na Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina či sad Janka Krále. Poloha novostavby situované v první linii Petržalky zajišťuje rychlé spojení s blízkým centrem či klíčovými dopravními tepnami a cyklostezkami.

Dispozici bytu s orientací na severozápad tvoří velkoryse řešený otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou se vstupem na dvě zastřešené terasy (29 m2 a 14 m2) s výhledem na Bratislavský hrad a na Petržalku. V první části vstupní haly vedou dveře do ložnice se samostatnou koupelnou a v druhé je vstup do 2 samostatných ložnic s další koupelnou. Součástí bytu jsou i komora a šatna.

Penthouse disponuje špičkovými okny Schüco se zvukotěsnými hliníkovými rámy, izolačními trojskly a elektronicky ovladatelnými exteriérovými žaluziemi. Regulaci tepla zabezpečuje dvouzónový digitální termostat, který odlišuje denní a noční zónu. Součástí je podlahové topení, vytápění bytu zabezpečené fan-coil jednotkami, kamerové systémy, protipožární bezpečnostní vstupní dveře.
Standard bytu zahrnují podlahy, interiérové ​​dveře, obklady, dlažby, sanita pocházející od renomovaných výrobců Duravit, Geberit, Hansgrohe, Rako, Klassen (dokončení dle výběru klienta).
Součástí bytového domu bude exkluzivní vstupní hala s lobby s 24/7 recepcí a bezpečnostní službou.

Lokalita poskytuje kompletní občanskou vybavenost: v blízkosti jsou mateřské, základní školy a gymnázia, jako i kavárny, restaurace či obchodní centrum Aupark přístupné blízkým pěším mostem. Zastávka autobusů v těsné blízkosti před novostavbou. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední napojení na cyklostezky do Rakouska či Maďarska.

K bytu je možné si zakoupit 4 parkovací stání v podzemní garáži velikosti 17,5 m2. Cena parkovacího stání je 28 000 eur s DPH. Pro nájemců je připravena i možnost osazení nabíječky elektromobilu u garážového stání.

Předpokládaný termín předání bytu v 3Q 2020.

Interiér 168 m2, terasy 43 m2 (29 m2 + 14 m2).

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 211 m2
Terasa 43 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35372
Informace o projektu Developerský projekt

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.