Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 4 + 1, Dušní, Staré Město - Praha 1 | 11

Byt 4 + 1

Interiér 150 m2

Praha 1, Staré Město, Dušní

Noblesní jihozápadně orientovaný byt s balkonem a velkými místnostmi se nachází ve 2. podlaží kompletně renovovaného nárožního činžovního domu s novým výtahem. Atraktivní lokalita naproti kostelu U Salvátora, doslova pár kroků od Staroměstského náměstí a Pařížské ulice a v pěším dosahu nábřeží Vltavy.

Vzdušný a světlý interiér s vysokými stropy je rozdělen na obývací pokoj s krbem, navazující jídelnu s otevřenou kuchyní, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (solitérní vana, umyvadlo, WC) a balkonem do vnitrobloku, další 2 ložnice (s okny do ulice), centrální koupelnu (sprchový kout s hlavicí s tropickým deštěm, umyvadlo), samostatnou toaletu, komoru a velkou vstupní halu.

Na důstojnosti interiéru dodává množství zachovaných původních architektonických prvků nebo jejich repliky: parkety s rybinovým vzorem, velká špaletová okna, dvoukřídlé dveře se skleněnými výplněmi nebo krb obložený kamenem. Koupelny jsou vybaveny kvalitní sanitou. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, vytápění plynovým kotlem Buderus. K bytu náleží sklep.

Lokalita kombinuje široké bulváry a křivolaké uličky, butiky světových značek i českých návrhářek, noblesní restaurace i útulné hospůdky, bary a kavárny nebo také centra kultury a duchovního života leží v samém srdci Prahy. Vše potřebné je tak v rychlém dosahu pěšky či MHD, stanice metra linek A a B a tramvajová zastávka se nachází kousek od domu.

Interiér 150 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 150 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35384

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.