Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 10
Byt 3 + kk, Janáčkovo nábřeží , Malá Strana - Praha 5 | 11
S parkováním

Byt 3 + kk

Interiér 87 m2

Praha 5, Malá Strana, Janáčkovo nábřeží

Noblesní světlý byt s vysokými stropy, zachovanými původními řemeslnými prvky a krásným výhledem na koruny stromů a řeku, za níž stojí Národní divadlo, je umístěn ve 2. podlaží novorenesančního bytového domu z r. 1878 vystavěného dle návrhu architekta Aloise Filcíka na prestižní adrese Janáčkovo nábřeží.

Současnou dispozici tvoří velký prostor obývacího pokoje, samostatná kuchyně (nezařízená), ložnice, koupelna a vstupní hala. V obytném prostoru je možné vytvořit otevřenou kuchyni nebo plochu přepažit a vytvořit tak další ložnici. V hale je dostatek místa pro vestavbu šatny nebo rozšíření koupelny. Jednotku lze využívat jako byt i jako kancelář.

Na důstojnosti interiéru dodávají dřevěná špaletová okna, původní parkety kladené do vídeňského kříže a masivní kazetové dveře. Koupelna je vybavená moderním sanitárním zařízením. Prostory si zaslouží lehkou modernizaci. K bytu náleží garážové stání v zakladači.

Atraktivní lokalita Janáčkova nábřeží, kde žilo mnoho osobností kulturní elity 19. a 20. století, se nachází v pěším dosahu centra. Nabízí kompletní nabídku služeb a množství zeleně, zejména na Střeleckém a Dětském ostrově, Kampě nebo v Petřínských sadech. V okolí fungují kavárny, restaurace, vyhlášené zmrzlinářství, potraviny, pošta, gymnázium. Kousek od domu staví tramvaje, cesta ke stanici metra linky B Anděl nebo Národní třída trvá okolo 5 minut. Vstup do domu střeží recepce.

Interiér 87,27 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 87 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35705
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.