Byt 2 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 5

Ateliér 2 + kk, 103

Interiér 41 m2, balkon 5 m2

Praha 5, Smíchov, U Malvazinky

Nový ateliér s balkonem a krásným výhledem na Prahu právě vzniká v komorní rezidenci U Malvazinky, zasazené do honosné rezidenční čtvrti nedaleko smíchovského centra Anděl. Projekt s pouhými 3 byty a 3 ateliéry poskytne příjemné bydlení s téměř rodinnou atmosférou.

Plocha jednotky umístěné v 1. patře je rozdělena na velký obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, ložnici s balkonem, koupelnu a předsíň.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje například vinylové podlahy, okna s hliníkovými rámy a trojskly nebo rozvod UPC. Byt bude předán kompletně dokončený včetně finálních povrchů, koupelen atd. Vytápění z centrální plynové kotelny.

Lokalita v klidné tradiční rezidenční čtvrti s mnoha významnými architektonickými památkami a upravenými zahradami s bohatou zelení poskytuje bydlení v rychlém dosahu všech služeb. V docházkové vzdálenosti funguje soukromá mateřská škola, státní MŠ a ZŠ, kavárna, supermarket, rehabilitační klinika s bazénem nebo dětské hřiště. Ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Anděl se lze dostat autobusovým spojem během 5 minut. Okolí ještě příjemňuje několik parků, například Paví vrch nebo zahrada Santoška.

Podlahová plocha 40,9 m2, balkon 5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 46 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35716

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.