Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, U Malvazinky, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 3 + kk, 2

Interiér 83 m2, balkon 10 m2

Praha 5, Smíchov, U Malvazinky

Nový byt se dvěma balkony a krásným výhledem na Prahu právě vzniká v komorní rezidenci U Malvazinky, zasazené do honosné rezidenční čtvrti nedaleko smíchovského centra Anděl. Projekt s pouhými 3 byty a 3 ateliéry poskytne příjemné bydlení s téměř rodinnou atmosférou.

Plocha jednotky umístěné ve 2. patře je rozdělena na velký obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku a s výstupem na východně orientovaný balkon, 2 ložnice, z toho 1 se západním balkonem, koupelnu a předsíň.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje například dřevěné podlahy, okna s hliníkovými rámy a trojskly nebo rozvod UPC. Byt bude předán kompletně dokončený včetně finálních povrchů, koupelen atd. Vytápění z centrální plynové kotelny. K jednotce lze přikoupit dvojgaráž.

Lokalita v klidné tradiční rezidenční čtvrti s mnoha významnými architektonickými památkami a upravenými zahradami s bohatou zelení poskytuje bydlení v rychlém dosahu všech služeb. V docházkové vzdálenosti funguje soukromá mateřská škola, státní MŠ a ZŠ, kavárna, supermarket, rehabilitační klinika s bazénem nebo dětské hřiště. Ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Anděl se lze dostat autobusovým spojem během 5 minut. Okolí ještě příjemňuje několik parků, například Paví vrch nebo zahrada Santoška.

Podlahová plocha 83,1 m2, balkony 10 m2 (2x 5m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 93 m2
Balkon 10 m2
Parkování Možnost dokoupení dvojgaráže na pozemku
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35718

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.