Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 9
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 10
exkluzivně

Byt 2 + kk

Interiér 52 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Byt s praktickou dispozicí a garážovým stáním je umístěn ve 3. podlaží moderního rezidenčního projektu Korunní Dvůr ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Vršovic. Snadné spojení do centra, veškeré služby i několik parků v docházkové vzdálenosti.

Centrem bytu je prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. Dále je zde ložnice, předsíň a koupelna přístupná z předsíně i ložnice.

Podlahy jsou dřevěné, velkoformátová okna „od podlahy ke stropu“ mají hliníkové rámy. Vytápění z centrální kotelny. Komplex disponuje 24hodinovou recepcí s ostrahou. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep.

Atraktivní rezidenční lokalita
poskytuje vše, co od bydlení ve městě očekáváte – obchody včetně obchodně-zábavního centra s multikinem, kavárny, farmářské trhy, restaurace, sportoviště a další služby a skvělé spojení MHD. Tramvajová zastávka je téměř u domu, v pěším dosahu je i stanice metra linky A Jiřího z Poděbrad nebo Flora. Když chcete posedět na lavičce pod korunami stromů, nemáte daleko do okolních sadů. Procházkou lze dojít i do rozlehlých Riegrových sadů nebo Grébovky.

Interiér 51,82 m2, sklep 2,05 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 52 m2
Parkování 1 garáž. stání v objektu
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35793

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.