Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 2 + 1, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 + 1

Interiér 81 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

7 436 103 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nejrozlehlejší typ 2pokojového bytu v projektu Rezidence Schön nabídne svým novým vlastníkům obývací prostor o ploše 49 m2 se severozápadní orientací do Obchodní ulice a výhledem na zajímavou historickou budovu. Otevřená dispozice místnosti s velkoformátovým francouzským oknem, jak i světlá výška stropu 3,5 metru vnesou do bytu množství denního světla. Západní slunce vytvoří atmosféru také v ložnici orientované na jihozápad.

Praktickou a komfortní dispozici představuje vstupní prostor, denní místnost obývacího pokoje, jídelny a kuchyňské části, ložnice se šatnou a prostorná koupelna s přípravou na vanu, sprchový kout, pračku a WC.

Standard bytu zahrnuje videovrátného, ​​podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci, bezpečnostní dveře Sherlock i zvukotěsná izolační okna, která zajišťují maximální odhlučnění.

Klíčová bratislavská třída Obchodní je jedna z nejdynamičtějších ulic Starého Města již od 18. století. Už od meziválečného období zde sídlí zejména obchodníci. Po celé své délce je tvořena budovami zejména s obchodními a kancelářskými prostory, službami, bary a restauracemi, které vytvářejí živou městskou atmosféru. Ulice byla kompletně zrekonstruována v letech 2005–6 a město intenzivně pokračuje v její revitalizaci. Obchodní ulice vede od Hurbanova náměstí (Alizé) až po Kollárovo náměstí a se širokým zastoupením architektonických stylů od pozdního středověku po 21. století patří k nejpestřejším ulicím Bratislavy.

Podlahová plocha 81,34 m2

Více o projektu se dozvíte zde.

Prodejní cena 7 436 103 Kč / 284 690 €
Celková plocha 81 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35942
Informace o projektu Schön Residence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.