Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6

Byt 2 + kk

Interiér 72 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

6 978 663 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prémiový 2pokojový byt ve 4. podlaží Rezidence Schön se vyznačuje svou nadstandardní plochou, která téměř identicky kopíruje originální dispozici z roku 1943. Příjemná orientace bytu na severozápad a západ s velkoplošnými francouzskými okny a výhled na historickou budovu v sousedství vytvoří pravou staroměstskou atmosféru.

Dispozici bytu tvoří denní místnost (35 m2) obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnice se šatnou, koupelna (s přípravou na pračku, WC, italský sprchový kout a vanu) a vstupní chodba.

Díky prakticky řešené dispozici a francouzským oknům je byt plný denního světla. Standard zahrnuje videovrátného, podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci, bezpečnostní dveře Sherlock i zvukotěsná izolační okna, která zajišťují maximální odhlučnění.

Klíčová bratislavská třída Obchodní je jedna z nejdynamičtějších ulic Starého Města již od 18. století. Už od meziválečného období zde sídlí zejména obchodníci. Po celé své délce je tvořena budovami zejména s obchodními a kancelářskými prostory, službami, bary a restauracemi, které vytvářejí živou městskou atmosféru. Ulice byla kompletně zrekonstruována v letech 2005–6 a město intenzivně pokračuje v její revitalizaci. Obchodní ulice vede od Hurbanova náměstí (Alizé) až po Kollárovo náměstí a se širokým zastoupením architektonických stylů od pozdního středověku po 21. století patří k nejpestřejším ulicím Bratislavy.

Podlahová plocha 72,21 m2.

Více o projektu se dozvíte zde.

Prodejní cena 6 978 663 Kč / 267 177 €
Celková plocha 72 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35947
Informace o projektu Schön Residence
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.