Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 10
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 11
Byt 3 + kk, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 102 m2, terasa 9 m2

Praha 10, Vršovice, Ruská

Mezonetový byt s terasou s krásným výhledem do širokého okolí je součástí historického domu stojícího v atraktivní lokalitě na pomezí Vršovic a Vinohrad v blízkosti Heroldových sadů a sadů Bratří Čapků.

Vstupní úroveň v 6. podlaží tvoří 2 ložnice, šatna, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a předsíň. Nejvyšší podlaží je vyhrazeno pro obytný prostor s kuchyní, jídelnou a relaxační částí s navazující jižně orientovanou terasou. Je zde také samostatná toaleta.

Byt je po rekonstrukci a kompletně zařízený nábytkem z designové prodejny BoConcept se světly HAGOS. Součástí vybavení jsou také dřevěná okna s dvojskly, elektricky ovládané venkovní rolety u vstupu na terasu, dřevěné podlahy a bezfalcové interiérové dveře, příprava na klimatizaci, obklad sprchového koutu a stěny v obývacím pokoji z přírodního kamene, zabudované reproduktory, textilní tapety, kuchyňská linka značky Hanák se spotřebiči Siemens a digestoří do komínu, sanitární zařízení Grohe, bezpečnostní systém Sherlock, vyhřívaná podlaha v koupelně. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. K jednotce přísluší sklep. Historický bytový dům je udržovaný, je zde výtah (do mezipatra) a kočárkárna.

Lokalita bohatá na architektonické památky a upravenou zeleň nabízí kompletní občanskou vybavenost a skvělou dostupnost MHD. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, odkud jezdí přímé a rychlé spoje do centra a k nedaleké stanici metra Náměstí Míru. V krátké docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy, vyhlášená Krymská ulice s velkým výběrem restaurací, kaváren a bister, daleko není ani do romantického parku Grébovka či k několika sportovištím.

Interiér 102,2 m2, terasa 9 m2, sklep cca 6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 111 m2
Terasa 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36104

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.