Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Masná, Staré Město - Praha 1 | 9

Byt 3 + 1

Interiér 70 m2

Praha 1, Staré Město, Masná

Byt se zachovanými původními řemeslnými prvky, vysokými stropy a okny orientovanými do vnitrobloku je součástí barokního domu s výrazně zdobenou fasádou nacházejícího se v místě s působivým geniem loci. Doslova pár kroků vede k Týnskému chrámu a na Staroměstské náměstí, přesto dům stojí stranou od hlavních turistických tras.

Přehledná dispozice bytu ve 2. podlaží se skládá z průchozího obývacího pokoje, 2 ložnic, kuchyně, koupelny a zádveří. Všechna okna směřují na jihovýchod do vnitrobloku.

Vybavení zahrnuje původní parkety, špaletová okna a masivní dveře, kompletní kuchyňskou linku a sanitární zařízení. Výška stropu je 3,7 m. Interiér je po rekonstrukci (v r. 2010). Vytápění zajišťuje plynový kotel. K jednotce přísluší sklepní kóje. Dům má opravenou historickou fasádu a střechu, právě probíhá příprava rekonstrukce vnitřních prostor, jejíž součástí bude i výstavba nového výtahu.

Čtvrť dýchající historií nabízí kromě mnoha restaurací všech možných světových kuchyní také kaváry, galerie i služby pro běžný denní život: supermarkety a další obchody, školy od mateřských po vysoké, poštu, lékárny a banky. V pěším dosahu je kromě Staroměstského orloje také například divadlo Ungelt, Divadlo v Celetné i Divadlo v Dlouhé a významné pražské kostely U Salvátora a sv. Ducha.

Interiér 70 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 70 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36420

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.