Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 1
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 2
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 3
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 4
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 5
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 6
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 7
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 8
Byt 4 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 9
2 garážová stání a sklep v ceně

Byt 4+kk, 3.NP, č.44

Interiér 148 m2, terasa 15 m2

Praha 6, Vokovice, Ke Dvoru

plocha 155,7 m2, terasa 15 m2

Atraktivní byt se dvěma lodžiemi s výhledem do zeleně je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu Šárecký dvůr s 51 byty, který jedinečným způsobem kombinuje moderní architekturu s elegantním historickým stylem původních zachovaných staveb. Uzavřený komplex nabídne 24hodinovou recepci, bezpečnou podzemní garáž, kamerový systém a krásně upravený privátní park.

Dominantou bytu ve 3. nadzemním podlaží je velkorysý obývací pokoj s propojenou kuchyní, jídelnou a vstupem na západní lodžii. K master ložnici s en-suite koupelnou přiléhá východní lodžie. Další součástí jsou 2 ložnice, prostorná vstupní hala, koupelna,samostatná toaleta a komora. Byt je nabízen ve stavu white walls, což umožňuje dokončení zcela dle představ majitele. Kupní cena zahrnuje garáž pro 2 auta, parkovací stání a sklep.

Příjemná lokalita Prahy 6 nabízí veškerou občanskou vybavenost, množství zeleně a blízkost centra i letiště. Komplex se nachází kousek od vodní nádrže Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka: milovníci aktivního odpočinku tak mohou naplno využít prostředí vhodné pro cyklistické i pěší výlety, jogging nebo třeba i plavání či golf, v zimě bruslení. Vše důležité je na dosah ruky: obchody, školy, restaurace, lékařské ordinace. Stanice metra Nádraží Veleslavín s rychlým spojením do centra je vzdálena pár minut chůze a k letišti Václava Havla lze dojet přibližně za 10 min.

Projekt je zkolaudován a byty budou k nastěhování v létě 2018.

Podlahová plocha dle NOZ 136,7 m2, lodžie 7,7 m2 + 7,7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 163 m2
Terasa 15 m2
Parkování 2 garážová parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36608

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.