Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Weberova, Motol - Praha 5 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 70 m2, lodžie 6 m2

Praha 5, Motol, Weberova

Kompletně nově zrekonstruovaný družstevní byt s lodžií a splacenou anuitou ve zvýšeném přízemí moderního řadového domu obklopeného zelení v klidné rezidenční zóně blízko nemocnic Motol a Na Homolce.

Dům stojí v mírném svahu, takže pocitově se byt nachází v prvním patře. Dispozice nabízí halu a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s novým plně vybaveným prostorným kuchyňským koutem a lodžií, 2 ložnice a koupelnu s vanou a toaletou.

V bytě jsou velká plastová okna se žaluziemi a trojskly, laminátové podlahy a dlažba v koupelně. K vybavení dále patří plně vybavená kuchyně, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel a zděný sklep. Byt je tepelně i zvukově izolován. Možnost využití společné kočárkárny.

V blízkosti domu je několik parků, sportovišť, přírodní koupaliště a zastávka MHD. 10 minut jízdy jsou stanice metra Motol a Anděl s kompletní občanskou vybaveností. Parkování je možné před domem.

Interiér 69,9 m2, lodžie 6 m2, sklep 4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 76 m2
Lodžie 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37052

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.