Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 11
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 12
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 13
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 14
zahrada, bazén

Byt 5 + kk

Interiér 266 m2, terasa 50 m2, zahrada 109 m2

Praha 5, Smíchov, Na Hřebenkách

39 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

„Vila vsazená do Rezidence XY“ – tak lze nazvat vzdušný a světlý mezonetový byt se dvěma terasami ve dvou úrovních, nacházející se v prestižním rezidenčním komplexu se spa a fitness zónou i nonstop recepcí. Jeden z největších bytů v projektu, s bezbariérovým přístupem přímo od garážového stání, slunnou jihovýchodní zahradou a stinnou severozápadní terasou i důmyslnými úložnými prostorami. Klidná lokalita na rozhraní Prahy 5 a 6 Na Hřebenkách, nedaleko parku Ladronka.

Vstupní úroveň
tvoří prostorný obývací pokoj propojený se zahradní terasou, kuchyní a jídelnou, chodba s přímým vstupem z garáže, zádveří za vstupem od schodišťové a výtahové chodby domu, technická místnost (serverovna), toaleta, vybavená šatna a komora. V patře se nachází hlavní ložnice s en-suite koupelnou, prosvětlená skleněnou stěnou do zahrady a působivým průhledem na protější světovou stranu. Půdorys doplňují další 3 ložnice,1 orientovaná stejně jako hlavní ložnice do zahrady a 2 se vstupem na druhou, severozápadní terasu. Je zde také centrální koupelna (s vanou, toaletou a bidetem), hala a komora.

Vysoce kvalitní vybavení
zahrnuje velkoplošné prosklené stěny s posuvnými dveřmi na terasy, masivní dubové podlahy, prvky z přírodního kamene žuly a mramoru, bezfalcové dveře, kuchyni se spotřebiči Miele, vestavěné skříně, stmívatelné osvětlení. K bytu náleží 2 garážová stání s přímým vstupem do bytu. Rezidenti mohou využívat privátní bazén, saunu, posilovnu nebo squashový kurt, vše přístupné pohodlně "suchou nohou".

Rezidence XY od renomovaného architekta Radana Hubičky je obklopena upravenou zelení. Blízko je na Ladronku, do zahrady Klamovka i Petřínských sadů. V bezprostřední blízkosti fungují mateřské školy, základní škola a několik sportovišť (fotbal, ragby, beach volejbal, bazén), daleko není do Francouzského lycea. Dopravní spojení zajišťují autobusy, které jezdí ke stanici metra linky B Anděl, pro cesty autem je výhodou snadné napojení na tunelový komplex.

Podlahová plocha 260,73 m2, terasy 15,36 m2 a 34,48 m2, zahrada 109 m2, sklep 5,09 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 39 700 000 Kč / 1 535 189 €
Služby 24 646 Kč
Celková plocha 316 m2
Terasa 50 m2
Zahrada 109 m2
Parkování 2 garážová stání s přímým vstupem do bytu
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38364
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.