Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 9
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 10
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 11
Byt 2 + kk, Pražského , Hlubočepy - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 53 m2, terasa 13 m2, zahrada 25 m2

Praha 5, Hlubočepy, Pražského

Byt s terasou, předzahrádkou a výhledem na přírodní park Prokopské a Dalejské údolí je součástí moderního uzavřeného rezidenčního komplexu s výtahem a parkováním. Rezidence navazuje na tradiční vilovou čtvrť Hlubočepy a nachází se v pohodlné vzdálenosti od tramvajové i autobusové zastávky.

Plocha bytu umístěného v 1. PP (v úrovni zahrady) je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu a předsíň. Ložnice je propojena s východně orientovanou slunnou terasou a předzahrádkou.

Nízkoenergetická budova byla zkolaudována v r. 2018. K vybavení patří velkoplošná hliníková okna s trojskly a předokenními žaluziemi, masivní dubová podlaha Kährs s podlahovými konvektory, vyhřívaná velkoformátová dlažba Porcelanosa v koupelně, inteligentní systém domácnosti (ovládající stínění, osvětlení, alarm, vytápění) včetně integrovaného bezpečnostního systému Jablotron (automatické spínání/vypínání světel a topení při příchodu/odchodu, automatické odstínění v přednastavený čas, automatické uzavření ventilů při úniku vody, aj.), bezfalcové interiérové dveře a bezpečnostní vstupní dveře Next (s 18 zamykacími body). Kuchyňská linka na míru je vybavena spotřebiči Siemens nejvyšší řady (vč. indukční varné desky). Vytápění z centrální kotelny v domě. K jednotce přísluší sklep a garážové stání, oboje v úrovni bytu.

Rezidence je zasazena do místa s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dostupností městskou hromadnou dopravou i autem, a to díky napojení na vnitřní i vnější městský okruh. Z blízké tramvajové zastávky trvá cesta ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží 8 minut, až do centra 15 minut. V okolí jsou mateřské a základní školy, supermarkety, pošta, poliklinika, lékárna i aquapark. Během chvíle je možné dojít do přírodní rezervace Prokopské údolí s turistickými i cyklistickými trasami, dětskými hřišti nebo koupacím jezírkem.

Byt je aktuálně určen k investici s nájemným 20.000 Kč + poplatky. K nastěhování bude v září 2022.

Podlahová plocha 53,27 m2 (dle prohlášení vlastníka 54,20 m2), terasa 12,80 m2, zahrada 24,5 m2, sklep 6,10 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 66 m2
Terasa 13 m2
Zahrada 25 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38807

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.