Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 8
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 9
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 10
Byt 4 + kk, 5. máje, Motol - Praha 5 | 11
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk, Penthouse Emanuel

Interiér 107 m2, terasa 21 m2

Praha 5, Motol, 5. máje

Unikátní nabídka nového penthousu se zelenou střechou, který je součástí komorního projektu od studia SENAA architekti. Viladům byl právě dokončen v klidné neprůjezdné ulici přímo u modřínového háje mezi několika přírodními parky, přitom pouhé 3 minuty chůze od tramvajové zastávky a pár minut jízdy od smíchovského centra Anděl.

Ve vstupním podlaží (ve 3. NP domu) penthouse poskytuje velký obytný prostor s jídelnou, kuchyní a terasou s výhledem do okolní zeleně, světlou předsíň a koupelnu s přípojkou na pračku. V nejvyšší úrovni jsou 2 ložnice s terasou do zahrady, dětský pokoj/pracovna a koupelna.

Vysoký standard zahrnuje klimatizaci, dřevěná okna s izolačními trojskly, v ložnicích s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi, dubové podlahy a elegantní dubové schodiště, povrch teras z modřínového dřeva, bezfalcové dveře Sapeli Elegant s magnetickými zámky, přípravu na inteligentní systém domácnosti. Vytápění a ohřev teplé vody plynovým kondenzačním kotlem. Parkování bude zajištěno v podzemní garáži s dobíjecí stanicí pro elektromobily. K jednotce přísluší velký sklep.

Dobře dostupná lokalita ideální pro klidné rodinné bydlení. Kousek od sebe se rozkládají lesoparky, přírodní památky, koupaliště i golfové hřiště. 3 minuty chůze trvá cesta k tramvajové nebo autobusové zastávce se spoji ke stanici metra Nemocnice Motol. Smíchovské centrum Anděl s obchody, multikiny, restauracemi a kavárnami je vzdáleno 15 minut tramvají. Autem se lze rychle napojit na Pražský okruh i tunelový komplex.

Podlahová plocha 106,8 m2, terasy 11,7 m2 a 8,8 m2, sklep 10,2 m2.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.viladummaj.cz.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 127 m2
Terasa 21 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38974

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.