Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 80 m2

Praha 10, Vršovice, Kodaňská

Světlý rohový byt po kompletní rekonstrukci je umístěný ve 3. podlaží klasického bytového domu s výtahem a zahradou na pomezí Vršovic a Vinohrad. Velmi dobře dostupné místo s veškerými službami.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, světlá vzdušná koupelna s vanou a sprchovým koutem, prostorná šatna a předsíň.

Kompletní rekonstrukce proběhla v r. 2018, nové jsou rozvody, dřevěná okna, dřevěné podlahy, koupelna i kuchyňská linka, která obsahuje elektrickou i mikrovlnnou troubu, plynový sporák, myčku Bosch a chladničku s mrazákem. Vytápění novým plynovým kotlem Vaillant, topení je ovládané přenosným termostatem. Plně vybavená šatna má přípravu na sušičku. K bytu přísluší 2 sklepní kóje, obyvatelé domu mohou využívat kolárnu, kočárkárnu i upravenou zahradu ve vnitrobloku.

Dům stojí v Kodaňské ulici kousek od náměstí Svatopluka Čecha s parkovou úpravou. V bezprostřední blízkosti je mateřská i základní škola, množství kaváren, restaurací a obchodů. V rychlém dosahu je obchodní centrum Eden a několik sportovišť (fotbalový, lehkoatletický i zimní stadion nebo plavecký bazén a koupaliště). Téměř u domu staví přímé autobusové spoje do centra (přestupní stanice Florenc vzdálena 13 minut jízdy).

Interiér 80 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 80 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39865

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.