Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 9
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 10
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 11
Byt 4 + kk, Modenská , Petrovice - Praha 10 | 12
XL UZAMYKATELNÁ GARÁŽ

Byt 4 + kk

Interiér 98 m2, balkon 14 m2, lodžie 11 m2

Praha 10, Petrovice, Modenská

12 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní, kompletně vybavený rodinný byt se západně orientovaným balkonem, velkou jižní zasklenou lodžií a s uzavíratelnou garáží je součástí bytového domu v rezidenčním komplexu Javorová čtvrť v Horních Měcholupech. Místo s kompletní občanskou vybaveností, skvělým spojením do centra vlakovými spoji, nedaleko hostivařského lesoparku.

Prostorný byt v 10. podlaží je funkčně rozdělen na společenskou a soukromou zónu. Na jižní straně se nachází obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a slunnou lodžií s výhledy do širokého okolí. Soukromou zónu tvoří 3 ložnice (2 se vstupem na prostorný balkon). Dále je zde koupelna, samostatná toaleta, velká vstupní chodba a komora.

Podlahy jsou plovoucí dřevěné, okna plastová s dvojskly a přípravou na předokenní žaluzie. Součástí vybavení je kuchyně se spotřebiči Bosch a pracovní deskou z umělého kamene Technistone, pračka se sušičkou LG, velké šatní skříně IKEA ve dvou ložnicích, bezpečnostní systém Jablotron, protipožární bezpečnostní vstupní dveře. Zasklená lodžie s ochrannou sítí a kamínkovou dlažbou nabízí příjemné posezení. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové vybavení, prostorné uzavíratelné garážové stání (na velké auto + úložný prostor/motorka) a sklep. Obyvatelé mohou využívat společnou kočárkárnu.

Součástí komplexu jsou 2 dětská hřiště, cca 7 minut chůze je vzdálena mateřská i základní škola, hned v sousedství je nákupní centrum se supermarketem nebo lékárnou. Autobusem, který staví pár metrů o domu, lze dojet během chvilky ke stanici metra linky C Háje nebo k železniční stanici, odkud jezdí přímé a rychlé spoje na Hlavní nádraží. Snadnou dostupnost autem zaručují blízké nájezdy na dálnici D1 a na Jižní spojku. Okolí nabízí široké možnosti relaxace v přírodě i aktivního trávení volného času – blízko je do golfového klubu, hostivařského lesoparku, přírodního parku Botič-Milíčov protkaného stezkami pro cyklisty i pěší nebo do přírodního parku Říčanka s koupacím rybníkem.

Podlahová plocha dle OZ 100,4 m2, balkon 11,4 m2 , lodžie 10,9 m2, sklep 4,3 m2, garáž 24 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 12 950 000 Kč / 504 480 €
Celková plocha 123 m2
Balkon 14 m2
Lodžie 11 m2
Parkování Nadrozměrná uzamykatelná garáž
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39931

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.