Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 1
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 2
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 3
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 4
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 5
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 6
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 7
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 8
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 9
Byt 3 + 1, Lamačova, Barrandov - Praha 5 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + 1

Interiér 67 m2, lodžie 5 m2

Praha 5, Barrandov, Lamačova

Byt s velkou lodžií a úchvatným výhledem do širokého okolí se spoustou zeleně se nachází v nejvyšším podlaží komorního bytového domu stojícího na výjimečném místě na konci zástavby přímo nad Prokopským údolím. Interiér v původním stavu vhodném k renovaci dle vlastních představ.

Klasickou dispozici tvoří obývací pokoj se vstupem na lodžii, kuchyně se spíží, 2 ložnice, předsíň, koupelna, samostatná toaleta, komora a chodba. Okna jsou orientována na jih a západ a poskytují neuvěřitelný výhled do krajiny bez domů, silnic či parkovišť.

Okna jsou nová plastová s interiérovými žaluziemi, topení dálkové. Ohřev vody elektrickým kotlem (stáří cca 5 let). Kupní cena zahrnuje veškerý retro nábytek. K jednotce přísluší sklepní kóje. Kolem domu je hezky upravená uzavřená zahrádka s posezením. Čtyřpodlažní panelový dům s pouhými 16 jednotkami je dobře udržovaný, avšak nemá výtah.

Dům stojí v naprosto klidné lokalitě přímo u Prokopského údolí a zároveň v pohodlném dosahu všech služeb. Pár minut chůze je vzdálena mateřská školka i jazyková základní škola, nákupní centrum, pošta, poliklinika, několik dětských hřišť a tramvajová zastávka. Autem lze snadno najet na Pražský okruh i Jižní spojku.

Interiér 63,4 m2, lodžie 5,1 m2 a sklepní kóje 3,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 72 m2
Lodžie 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40586

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby