Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 6
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 7
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 133 m2, balkon 6 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

13 146 408 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka světlého bytu s terasou a možností přikoupení garážového stání v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatnou toaletu a vstupní halu. K bytu přísluší dva balkony.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant. Přikoupit lze parkovací stání.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.

Podlahová plocha 132,76 m2, balkony 6,1 m2, sklep 3,1 m2

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Prodejní cena 13 146 408 Kč / 533 539 €
Celková plocha 139 m2
Balkon 6 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40673
Informace o projektu Nové Lauby

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.