Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 6
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 7
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 73 m2, lodžie 28 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

7 766 347 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka světlého bytu s lodžií a možností přikoupení garážového stání v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby . Projekt vzniká v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu všech služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí vstupní halu, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, ložnici, koupelnu s toaletou a lodžii přístupnou z obývacího pokoje i ložnice.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti . Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami , uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium . Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standardní vybavení je možné zvolit ze dvou variant. Přikoupit lze parkovací stání.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárnu, restauraci, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdálené školy i Divadlo Antonína Dvořáka . Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce , podél řeky Ostravice vedou cyklostezky .

Podlahová plocha 72,69 m2, Lodžie 27,87 m2, sklep 2,08 m2

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Prodejní cena 7 766 347 Kč / 313 792 €
Celková plocha 101 m2
Lodžie 28 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40681
Informace o projektu Nové Lauby

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.