Byt 1 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Byt 1 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Byt 1 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Byt 1 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Byt 1 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
Byt 1 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 6
EXKLUZIVNĚ

Byt 1 + kk

Interiér 50 m2, terasa 22 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

Nabídka světlého ateliéru s prostornou terasou v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí ateliér o velikosti 50,74 m2, chodbu a koupelnu s wc. K ateliéru přísluší terasa.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.

Podlahová plocha 50,74 m2, terasa 21,5 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 72 m2
Terasa 22 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40682
Informace o projektu Nové Lauby

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment