Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + 1, Landererova , Staré Mesto - Bratislava I | 8
exkluzívne

Byt 3 + 1

Interiér 73 m2, lodžie 6 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

V projektu Panorama Towers nabízíme k prodeji klimatizovaný třípokojový byt s lodžií ve 14. podlaží s výhledy na severovýchodní panorama města. Komfortní bydlení v nově vzniklé čtvrti v bezprostřední blízkosti OC Eurovea a nábřeží Dunaje. Lokalita poskytuje rychlé napojení na veřejnou dopravu včetně nového autobusového nádraží.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s designovou sedačkou, kompletně vybavená kuchyň na míru včetně myčky nádobí a indukční desky zn. Bosch, ložnice s vestavěnou šatní skříní, vstupní hala, koupelna s walk-in sprchovým koutem a samostatná toaleta. Vstup na lodžii je možný z obývacího pokoje.

Vysoký standard bytu zahrnuje velkoformátové mramorové podlahy, podlahové konvektory, hliníková okna, stropní klimatizaci. V bytě je také 60 'LED TV v obývacím pokoji a 55' LED TV Samsung v ložnici. Pro obyvatele je k dispozici 24/7 recepce. K bytu je možné koupit 1 garážové stání za cenu 30 000 eur.

Interiér 73 m2, lodžie 6 m2.

Cena za prodej 409 000 eur + garážové stání 30 000 eur

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 79 m2
Lodžie 6 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 40723

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.