Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 6
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 7
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 75 m2, lodžie 6 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

Nabídka světlého bytu s lodžií a možností přikoupení garážového stání v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí vstupní halu, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, ložnici, koupelnu s toaletou a lodžii přístupnou z obývacího pokoje i ložnice.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant. Přikoupit lze parkovací stání.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.

Podlahová plocha 74,73 m2, lodžie 5,84 m2, sklep 2,18 m2

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 81 m2
Lodžie 6 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41053
Informace o projektu Nové Lauby

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.