Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Byt 2 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 74 m2, terasa 129 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka světlého bytu s terasou a možností přikoupení garážového stání v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, ložnici, koupelnu a vstupní halu. K bytu přísluší dvě terasy.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář Znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant. Přikoupit lze parkovací stání.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.

Podlahová plocha 73,46 m2, terasy 101,46 m2 a 28,45 m2, sklep 3,28 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 203 m2
Terasa 129 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41077
Informace o projektu Nové Lauby

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.