Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 4 + kk, Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 11
exkluzivně

Byt 4 + kk

Interiér 127 m2, balkon 11 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

15 896 502 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný 4pokojový byt umístěný v nově vzniklém projektu rezidencie Slávičie se rozprostírá na samostatném podlaží a disponuje balkonem. Městské bydlení pro ty, kteří doma hledají klid, ticho a zeleň. Byt se prodává ve stavu shell & core. Plánovaná kolaudace Q2/2022.

Dispozici tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s balkonem (11 m2), kuchyně se spíží, hlavní ložnice s prostorem pro walk-in šatnu, další 2 pokoje a samostatná koupelna. Obývací pokoj a 2 ložnice jsou orientované na jihozápad.

Standard zahrnuje hliníková okna Aluprof MB-86 s trojskly, vnější žaluzie Lomax v antracitové barvě, rekuperační jednotku v každé ložnici, tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea a bezpečností vstupní dveře Defendor. V bytě je též podlahové topení a příprava na krb. Díky světlé výšce stropu 2,8 m je interiér výjimečně prosvětlený. K bytu přísluší sklep, možnost dokoupení parkovacího stání v garáži či na venkovním parkovišti. Uzavřený komplex má videovrátného, společné venkovní prostory a správce, který se stará o údržbu během celého roku.

Blízko a zároveň dostatečně daleko od rušného centra Bratislavy – to je lokalita nového uzavřeného komplexu rezidence Slavičí. Nadčasová rezidenční čtvrť je známá pro množství zeleně a estetickou architekturu včetně několika ambasád. Co je nablízku? Například Vinarium coworking, obchodní centrum Cubicon s restauracemi a fitness centrem, Montessori školka, botanická zahrada či ZOO. Autem se dá dostat na nábřeží Dunaje do 10 minut. Kdo chce zmenšit svou uhlíkovou stopu, využije zastávku MHD vzdálenou 5 minut chůze.

Interiér 127 m2, balkon 11 m2.

Prodejní cena 15 896 502 Kč / 644 627 €
Celková plocha 138 m2
Balkon 11 m2
Parkování 1 garážové stání 25 000 eur
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41088
Informace o projektu Rezidence Slávičie

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.