Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 1
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 2
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 3
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 4
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 5
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 6
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 7
Byt 4 + kk, Masarykovo náměstí, Moravská Ostrava - Ostrava | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 73 m2, balkon 5 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

Nabídka světlého bytu s balkonem a možností přikoupení garážového stání v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatnou toaletu a vstupní halu. K bytu přísluší balkon.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant. Přikoupit lze parkovací stání.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.

Podlahová plocha 72,82 m2, balkony 2,1 m2, 1,62 m2 a 1,62 m2, sklep 2,02 m2

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 78 m2
Balkon 5 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41380
Informace o projektu Nové Lauby

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby