Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Kačírkova, Jinonice - Praha 5 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2, lodžie 6 m2

Praha 5, Jinonice, Kačírkova

Světlý byt s jižně orientovanou lodžií a garážovým stáním se nachází v novostavbě Rezidence Waltrovka z r. 2020, která je součástí moderní obytné čtvrti u stanice metra Jinonice.

Plocha bytu v 7. podlaží je rozdělena na rohový obývací pokoj s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na slunnou lodžii, dále ložnici, koupelnu, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Ke kvalitnímu standardu patří dřevěné podlahy, dřevěná eurookna a vstupní bezpečnostní protipožární dveře. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep. V budově je výtah, dálkově ovládaná garážová vrata a vstup na čip.

Dům stojí přímo u parku Waltrovka, další velké zelené plochy včetně Prokopského údolí jsou v nedalekém okolí. V blízkosti funguje supermarket, kavárna, bistro nebo restaurace, pár minut jízdy metrem či autobusem je vzdáleno smíchovské centrum Anděl.

Podlahová plocha 66,2 m2, lodžie 5,7 m2.

Byt je do 30. 6. 2022 pronajatý.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 72 m2
Lodžie 6 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41803
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.