Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 1
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 2
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 3
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 4
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 5
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 6
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 7
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 8
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 9
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 59 m2

Brno, Brno - střed, Štefánikova

Světlý rohový dvoupokojový byt ve 2. patře reprezentativního paláce, který v 19. století vystavěl na prestižním místě u parku Lužánky významný rakouský architekt Josef Nebehosteny, spoluautor Mahenova divadla. Nabízený byt je jedním z nejlepších z 12 podkrovních jednotek, které v této výrazné nárožní budově právě vznikají. Díky vysoké poptávce po nájemním bydlení v této perfektně dostupné lokalitě v blízkosti centra je byt vhodný i jako investice.

Dominantou tohoto podkrovního bytu je velký obytný otevřený prostor s přípravou na kuchyňskou linku. Dále je zde prostorná ložnice, koupelna (se sprchovým koutem, umyvadlem a WC) a předsíň.

Kvalitní standard zahrnuje dřevěnou podlahu, masivní dubové lišty, střešní okna Dakea, vstupní protipožární dveře, obložkové vnitřní dveře, podlahové vytápění v koupelně, velkoformátovou dlažbu a obklady Story of Stone, umyvadlo Connet air na masivní dubové desce, závěsné WC se systémem AquaBlade a sedátkem SoftClose, datové zásuvky nebo EPS čidlo. Vytápění dálkové z teplárny, ohřev vody bojlerem. K jednotce přísluší sklepní kóje, za domem lze pronajmout parkovací místo. Budova je bez výtahu.

Dům stojí v úžasné a vyhledávané lokalitě ve čtvrti Veveří. Přímo u domu se nachází zastávka MHD, střed města je vzdálen pouhé 2 zastávky tramvají. V krátké dojezdové vzdálenosti trolejbusem jsou všechny brněnské univerzitní fakulty. Budova se nachází hned u vstupu do oblíbeného parku Lužánky umožňující relaxaci v zeleni i sportovní vyžití. Čtvrť sousedící s centrem moravské metropole se honosí mnoha významnými architektonickými památkami a nabízí veškerou občanskou vybavenost, v sousední čtvrti Černá Pole stojí světově známá vila Tugendhat.

Podlahová plocha 59,1 m2.

S ohledem na současnou situaci si investor vyhrazuje právo na drobné úpravy standardů.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 59 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41993
Informace o projektu Štefánikova 1

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby