Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 1
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 2
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 3
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 4
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 5
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 6
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 7
Byt 2 + kk, Štefánikova , Brno - střed - Brno | 8

Byt 2 + kk

Interiér 61 m2

Brno, Brno - střed, Štefánikova

7 560 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dvoupokojový stylový mezonetový atelier je umístěn v 2. patře rezidenčního paláce z 19. století od významného rakouského architekta Josefa Nebehostenyho, spoluautora Mahenova divadla. V budově stojící na prestižním místě přímo u parku Lužánky právě vznikají nevšední podkrovní byty. Díky vysoké poptávce po nájemním bydlení v této lokalitě je jednotka vhodná i jako investice.

Vstupní úroveň nabízí obývací pokoj s přípravou na kuchyni, koupelnu (sprchový kout, WC, umyvadlo) a předsíň s technickou místností, na galerii v podkroví je ložnice.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje vícevrstvou dřevěnou podlahu, masivní dubové lišty, střešní okna Dakea, vstupní protipožární dveře, obložkové vnitřní dveře, podlahové vytápění v koupelně, velkoformátovou dlažbu a obklady Story of Stone, umyvadlo Connet air na masivní dubové desce, závěsné WC se systémem AquaBlade a sedátkem SoftClose, datové zásuvky nebo EPS čidlo. Vytápění dálkové z teplárny, ohřev vody bojlerem. K jednotce přísluší sklepní kóje, za domem lze pronajmout parkovací místo. V budově není výtah.

Oblíbená čtvrť Veveří, v níž se byt nachází, sousedí s noblesní čtvrtí Černá Pole i s centrem. Přímo u domu je zastávka MHD, v krátké dojezdové vzdálenosti trolejbusem jsou veškeré brněnské univerzitní fakulty. Budova se nachází hned u vstupu do pěkně upraveného parku Lužánky se širokými možnostmi sportovního vyžití, v pěším dosahu je také světoznámá vila Tugendhat. Bezprostřední okolí je plné obchodů, restaurací a kaváren.

Podlahová plocha 61,2 m2.

S ohledem na současnou situaci si investor vyhrazuje právo na drobné úpravy standardů.

Prodejní cena 7 560 000 Kč / 306 818 €
Služby včetně poplatků
Celková plocha 61 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41997
Informace o projektu Štefánikova 1

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.