Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 3 + kk, Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto - Bratislava I | 11

Byt 3 + kk

Interiér 110 m2, terasa 15 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

Nabízíme k prodeji zařízený třípokojový byt situovaný v 5. podlaží historického domu s výtahem v bezprostřední blízkosti uliček a zákoutí Starého Města. Příjemné bydlení ve velkometrážním bytě s výhledem na Hradní vrch s Bratislavským hradem, Dóm sv. Martina a celé Hviezdoslavovo náměstí z ptačí perspektivy, v sousedství velvyslanectví USA a České republiky.

Dispozice se skládá ze západně orientovaného obývacího pokoje, kuchyně s jídelní částí a vstupem do uzavřené zimní zahrady (15 m2) s elektrickým krbem, 2 ložnic, koupelny (vana, sprchový kout), samostatné toalety (s bidetem) a vstupní haly.

Vybavení zahrnuje vestavěnou šatní skříň, plně vybavenou kuchyň se zabudovanými spotřebiči (varná deska, horkovzdušná trouba, gril, lednička, mrazák, myčka nádobí), pračku v koupelně. Standardem je dále laminátová podlaha, dlažba, plastová okna, sanita a audiovrátný. Byt má samostatné vytápění a v případě zájmu pronajímatel v bytě zabezpečí instalaci klimatizace. Možnost rezidenčního parkování v okolí domu – 1 parkovací místo za roční poplatek 39 eur.

Byt se nachází v bezprostřední blízkosti dunajského nábřeží a historické části Bratislavy s nabídkou nejlepších restaurací, kaváren či barů. Plná občanská vybavenost v pěší dostupnosti nebo blízkém okolí, výborná dostupnost MHD (tramvaj, autobus) a dobré dopravní napojení na dálniční obchvat.

Interiér 110 m2, zimní záhrada 15 m2.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 125 m2
Terasa 15 m2
Parkování Možnost rezidenčního parkování za 39 eur.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42080

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.