Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Byt 2 + kk, Michalská, Staré Mesto - Bratislava I | 11

Byt 2 + kk

Interiér 53 m2, balkon 14 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

V historickém centrum nabízíme k prodeji designový dvoupokojový byt umístěný v tichém dvoře v Michalské ulici. Byt s vysokými stropy má pouze jednoho souseda na patře. Interiér bytu s výhledem na Michalskou věž oživilo renomované architektonické studio GutGut. Původně měšťanský dům Segnerova curia z roku 1902 je národní kulturní památkou.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na soukromou pavlač, ložnice s prostornou walk-in šatnou a koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. K bytu přísluší sklepní kóje o výměře 8 m2.

Standard tvoří vysoké stropy, nové dřevěné parkety, repasovaná dřevěná okna i dveře, vnější elektrické rolety, smart osvětlení ovládané přes mobilní aplikaci či hlasem, radiátory značky Isan, nové rozvody vody, elektřiny, plynu, nové vytápění zabezpečené plynovým kotlem Viessmann ovladatelným na dálku přes wi-fi stejně jako podlahové topení v koupelně a klimatizace Daikin. Zařízení bytu tvoří vestavné truhlářské prvky na míru včetně šatny na chodbě, nerezová kuchyňská linka s myčkou nádobí, koupelna s pračkou a sušičkou, podomítkové baterie Hansgrohe.

Vyhledávaná lokalita na Starém Městě s kompletní občanskou vybaveností a možností parkování v blízkém okolí. Byt se nachází v srdci historického centra Bratislavy, v pěším zóně pod známou Michalskou branou.

Interiér 53 m2, sklep 8 m2, pavlač 14 m2.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 67 m2
Balkon 14 m2
Parkování venkovní veřejné parkování
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42098

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.