Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 1
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 2
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 3
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 4
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 5
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 6
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 7
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 8
Byt 2 + kk, Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 9

Byt 2 + kk

Interiér 44 m2, balkon 8 m2

Bratislava IV, Hlavní město Bratislava

Nadčasové bydlení zasazené do bratislavské čtvrti v Záhorské Bystřici nabízí nově vznikající rezidenční projekt Hillside s výhledem na Malé Karpaty, který spojuje výhody novostavby v moderním designu s progresivní filigránskou technologií výstavby. Klidná a tichá lokalita bez městského ruchu, nedaleko lesů a zároveň na okraji Bratislavy i na dosah kompletní občanské vybavenosti.

Interiér dvoupokojového bytu bude tvořit obývací pokoj s jídelní částí, kuchyně, ložnice s místem na vestavnou skříň, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vyhrazeným místem na vestavbu šatny. Z obývacího pokoje vede vstup na balkon.

Vybavení holobytu bude zahrnovat francouzská hliníková okna s izolačními trojskly, podlahové vytápění a fancoil stropní chlazení v celém bytě. Při zakoupení holobytu je možné vybrat ze dvou druhů standardů. Ke koupi bytu se vztahuje povinnost zakoupení sklepní kóje a minimálně 1 parkovacího místa v garáži.

Standardem je příprava na elektricky ovládané exteriérové žaluzie, laminátové podlahy, interiérové dveře, koupelnové obklady a sanita, baterie značky KLUDI, sprchový kout se zabudovaným podlahovým žlabem/vana, toaleta. Nadstandardní vybavení bude zahrnovat vyšší kvalitu materiálů, dřevěné podlahy, bezfalcové interiérové dveře, v koupelně větší formát dlaždic, baterie Hansgrohe.

Rezidenční komplex Hillside vzniká na kraji Záhorské Bystřice. Výhodou této lokality je klidné bydlení na okraji Bratislavy s vynikající dopravní dostupností a rychlým dosahem přírody. Čtvrť poskytuje tiché prostředí a zároveň kompletní občanskou vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nacházejí Malé Karpaty se širokými možnostmi sportovního vyžití. Do centra města se lze rychle dopravit autem či autobusem MHD. Zastávka hromadné dopravy se nachází 150 m od domu stejně jako dětské hřiště, supermarket je vzdálen 500 metrů.

Interiér 44 m2, balkon 4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 52 m2
Balkon 8 m2
Parkování Garážové stání 15 000 eur
Sklep Ano
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42132

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.