Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 2 + 1, Sedlárska, Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 2 + 1

Interiér 62 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

7 397 260 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

V historickém centru Bratislavy nabízíme k prodeji dvoupokojový byt s vysokými stropy, orientovaný do tichého dvora. Byt je umístěný v památkově chráněném dvoupatrovém domě. Výhodou je samostatné umístění na poschodí bez sousedů.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na soukromou pavlač, ložnice s pracovnou a koupelna s rohovou vanou a toaletou. V obývacím pokoji se nachází mezonetový prostor využitelný na dodatečnou úložnou plochu, popř. na matraci pro hosty.

Standard bytu s vysokými stropy tvoří dřevěné parkety, dřevěná okna i dveře. Součástí zařízení je kuchyňská linka s myčkou nádobí a troubou, americká chladnička a koupelna s pračkou.

Vyhledávaná lokalita na Starém Městě s kompletní občanskou vybaveností a možností parkování v blízkém okolí. Byt se nachází v srdci historického jádra Bratislavy, v pěší zóně pod známou Michalskou branou.

Interiér 62 m2, pavlač 7 m2.

Prodejní cena 7 397 260 Kč / 299 000 €
Celková plocha 62 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42588

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.