Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 4 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 182 m2, terasa 10 m2

Praha 5, Smíchov, U Nikolajky

30 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nový světlý byt s terasou poskytující nádherný široký výhled na Petřín i centrum se rozkládá po celém nejvyšším podlaží právě dokončené rezidence, která vznikla kompletní rekonstrukcí neorenesanční vily z roku 1911 se secesními prvky. Budova se nachází v klidné ulici prestižní části Prahy 5 Malvazinky.

Největší byt v projektu tvoří obývací pokoj s terasou a s přípravou na otevřenou kuchyni, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, pracovna/pokoj pro hosty, centrální koupelna, schodišťový prostor a předsíň umístěná v 5. podlaží.

Interiér je nabízen ve stavu shell & core, interér je tak možné dokončit zcela dle vlastního vkusu. Dostatek světla propouští ateliérová a střešní okna s izolačními dvojskly. Vytápění je zajištěno z centrální kotelny v domě, v bytě je příprava na klimatizaci. Dokoupit lze samostatnou garáž.

Rezidence stojí v památkové zóně Smíchova, v ulici U Nikolajky lemované noblesními činžovními domy a ústící do tradiční vilové čtvrti Malvazinky s množstvím stylových prvorepublikových vil obklopených zelení. V pěším dosahu jsou upravené parky či malebné, citlivě zrekonstruované historické usedlosti Nikolajka a Santoška dodávající lokalitě osobitý charakter. V blízkosti funguje několik oblíbených restaurací, mateřská a základní škola, zimní stadion, pošta i řada malých obchodů, v pěším dosahu je také prestižní gymnázium Na Zatlance nebo Francouzské lyceum. Stanice metra Anděl je vzdálena 3 minuty jízdy autobusem, který staví kousek od domu.

Podlahová plocha 181,2 m2, terasa 9,75 m2.

Byt je nabízen v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví.

Prodejní cena 30 000 000 Kč / 1 230 517 €
Celková plocha 192 m2
Terasa 10 m2
Parkování Garáž za příplatek.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43003
Informace o projektu Rezidence U Nikolajky

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment