Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 77 m2

Praha 5, Smíchov, U Nikolajky

13 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nově zrekonstruovaný, světlý byt je situovaný ve 2.NP právě dokončené rezidence, která vznikla kompletní rekonstrukcí neorenesanční vily z roku 1911 se secesními prvky. Rezidence se nachází v klidné ulici prestižní části Prahy 5, Malvazinky.

Byt tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je příprava na kuchyni, dvě ložnice, koupelna a předsíň.

K vysokému standardu vybavení patří kvalitní dubové podlahy, designová koupelnová sanita LAUFEN, nová špaletová okna s vnějšími izolačními dvojskly, bezpečnostní a protipožární repliky původních vstupních dveří či trendové vnitřní dveře. Vytápění je zajištěno z centrální kotelny v domě.

Rezidence stojí v památkové zóně Smíchova, v ulici U Nikolajky, kterou na jedné straně lemují noblesní činžovní domy, na opačném konci ústí do tradiční vilové čtvrť Malvazinky s množstvím stylových prvorepublikových vil a zeleně. V pěším dosahu jsou upravené parky či malebné, citlivě zrekonstruované historické usedlosti Nikolajka a Santoška, které dodávají lokalitě osobitý charakter. V blízkosti najdete několik oblíbených restaurací, mateřskou školku, plavecký bazén, zimní stadion, poštu i řadu malých obchodů. Komerčně - zábavní centrum Nový Smíchov a stanice metra Anděl je vzdálena 3 minuty jízdy autobusem, který staví kousek od domu.

Podlahová plocha 76,7 m2.

Byt je nabízen v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví.

Prodejní cena 13 000 000 Kč / 533 224 €
Celková plocha 77 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43005
Informace o projektu Rezidence U Nikolajky

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby