Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, U Nikolajky, Smíchov - Praha 5 | 7
EXKLUZIVNĚ

Byt 1 + kk

Interiér 43 m2

Praha 5, Smíchov, U Nikolajky

7 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nově zrekonstruovaný, světlý byt 1+kk je situovaný ve 2.NP právě dokončené rezidence, která vznikla kompletní rekonstrukcí neorenesanční vily z roku 1911 se secesními prvky. Rezidence se nachází v klidné ulici prestižní části Prahy 5, Malvazinky.

Byt tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni a příčkou rozdělující pokoj na dvě části, dále koupelna a předsíň.

K vysokému standardu vybavení patří kvalitní dubové podlahy, designová koupelnová sanita LAUFEN, nová špaletová okna s vnějšími izolačními dvojskly, bezpečnostní a protipožární repliky původních vstupních dveří či trendové vnitřní dveře. Vytápění je zajištěno z centrální kotelny v domě.

Rezidence stojí v památkové zóně Smíchova, v ulici U Nikolajky, kterou na jedné straně lemují noblesní činžovní domy, na opačném konci ústí do tradiční vilové čtvrť Malvazinky s množstvím stylových prvorepublikových vil a zeleně. V pěším dosahu jsou upravené parky či malebné, citlivě zrekonstruované historické usedlosti Nikolajka a Santoška, které dodávají lokalitě osobitý charakter. V blízkosti najdete několik oblíbených restaurací, mateřskou školku, plavecký bazén, zimní stadion, poštu i řadu malých obchodů. Komerčně - zábavní centrum Nový Smíchov a stanice metra Anděl je vzdálena 3 minuty jízdy autobusem, který staví kousek od domu.

Podlahová plocha 42,95 m2.

Byt je nabízen v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví.

Prodejní cena 7 500 000 Kč / 307 629 €
Celková plocha 43 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43007
Informace o projektu Rezidence U Nikolajky

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment