Byt 3 + kk, Šlikova , Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Šlikova , Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Šlikova , Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Šlikova , Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Šlikova , Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Šlikova , Břevnov - Praha 6 | 6
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 73 m2, terasa 9 m2

Praha 6, Břevnov, Šlikova

13 970 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Exkluzivně nabízíme elegantní vzdušný byt ve vysokém standardu, který je součástí butikové rezidence Šlikova 16 právě vznikající v bytovém domě z počátku 20. století. V boční ulici kouzelné části Prahy 6 na Břevnově, v těsném sousedství městské památkové zóny Tejnka a v pěším dosahu Pražského hradu či Petřína. Předpokladaný termín dokončení konec r. 2023.

Plochu bytu ve 4. podlaží tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 2 ložnice, koupelna (s vanou a WC), dále samostatná toaleta a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na terasu orientovanou do klidného vnitrobloku.

K vysokému standardu patří dubové parkety skládané do stromečku, designové hexagonové obklady WOW, značková sanita, bezpečnostní dřevěné kazetové vstupní dveře, interiérové dveře dvoukřídlé kazetové do obývacího pokoje a plné bezfalcové do ložnice a koupelny, všechny s mosaznými klikami a magnetickými zámky. Okna jsou dřevěná s izolačním dvojsklem, povrch terasy z modřínového dřeva. V domě s reprezentativními společnými prostory je moderní výtah i repasované kamenné schodiště, ke komfortu i bezpečí přispívá domovní videotelefon. Součástí bytu je také komora v mezipatře.

Skvělá poloha v Praze 6, dobře dostupná MHD i autem. V bezprostřední blízkosti funguje plno kaváren a restaurací, supermarket nebo farmářské obchody, v pohodlném dosahu jsou četná sportoviště, daleko není ani do parku Ladronka, Velké strahovské zahrady, Petřínských sadů nebo Obory Hvězda. Cesta do centra trvá tramvají z blízké zastávky cca 15 minut, za necelých 10 minut je možné dojet ke stanici metra Hradčanská, autem se dá rychle dojet na letiště i projet Prahu přes tunelový komplex nebo vyjet ven z metropole po Pražském okruhu.

Podlahová plocha 72,9 m2, terasa 8,6 m2, komora 1,5 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.slikova16.cz.

Prodejní cena 13 970 000 Kč / 569 043 €
Celková plocha 82 m2
Terasa 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 43822
Informace o projektu Šlikova 16

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House