Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Drtinova, Smíchov - Praha 5 | 8
REAL-TIME VIDEOPROHLÍDKA

Byt 2 + kk

Interiér 65 m2, terasa 30 m2

Praha 5, Smíchov, Drtinova

Světlý byt s terasou do vnitrobloku je umístěn ve 2. podlaží kompletně zrekonstruovaného secesního domu s novým výtahem. Klidná lokalita leží jen pár kroků od zahrady Kinských a pár minut chůze od obchodně-zábavního centra a stanice metra Anděl.

Dispozice nabízí obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu, 1 ložnici, velkou koupelnu (s rohovou vanou, bidetem, umyvadlem, WC a otopným žebříkem), předsíň a technickou místnost.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, dřevěná okna, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči a videotelefon.

V bezprostřední blízkosti je plná občanská vybavenost: obchody včetně velkého nákupního centra, poliklinika, lékárny, bankomaty, Švandovo divadlo, široký výběr restaurací a kaváren a školy všech stupňů (mj. také Francouzské lyceum). V pěším dosahu je také několik parků: zahrada Kinských, Petřínské sady a Sacré Coeur. Centrum je rychle dostupné nejen metrem, ale též tramvajemi z blízké zastávky. Cesta na Národní třídu trvá pouhých 5 minut.

Interiér 64,75 m2, terasa 29,90 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 95 m2
Terasa 30 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 8418

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.