Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 5
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 6
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 7
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 8
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 9
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 10
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 11
Developerský projekt, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 12

Viladům Barrandovská

Praha 5, Hlubočepy, Barrandovská

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Byt 5 + kk, 1.NP + 2.NP 244 m2 26 m2 Ano prodáno
Byt 4 + kk, 3.NP 204 m2 56 m2 Ano prodáno

Představení:
Exkluzivní projekt funkcionalisticky laděného viladomu s úchvatnými panoramatickými výhledy na vltavské údolí a pouhými 3 bytovými jednotkami je zasazený ve svahu na vyvýšeném místě do původní prvorepublikové zástavby pražského Barrandova. Ojedinělá moderní stavba těží kromě čistého designu a velmi privátní atmosféry mimo jiné také z výhodné polohy v klidné jednosměrné ulici plné zeleně, přímo navazující na rozlehlou zalesněnou plochu Chuchelského háje.

Byty:
Viladům je tvořen celkem 3 byty, které budou nabízeny ve stavu white walls, tj. připraveny pro dokončení finálních povrchů, jako jsou podlahy, obklady nebo koupelnové zařizovací předměty. Všechny jednotky se budou chlubit prostornými terasami a velkoformátovými okny nabízejícími výhledy do širokého okolí, dva z nich navíc též vlastními zahradami. Samozřejmostí jsou 2 garážová parkovací stání s úložnými prostory v objektu a 1 venkovní parkovací stání na ulici ke každému bytu.

Lokalita:
Barrandovská ulice, v níž se viladům nachází, odkazuje na rozvoj této rezidenční lokality během 30. let 20. století v souvislosti s barrandovskými ateliéry a terasami. Její největší předností je klidné prostředí vilové čtvrti v těsné blízkosti rozsáhlého lesoparku, s širokými možnostmi sportovního vyžití. Nedaleko domu lze najít například Jezdecký klub Filmka Barrandov, veškerá infrastruktura je dostupná v řádech minut jízdy autem.

Adresa Barrandovská, Praha 5, Hlubočepy
Parkování Ano
PENB G
Referenční číslo 21888
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.