Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 1
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 2
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 3
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 4
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 5
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 6
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 7
Developerský projekt, Dolina, Lysolaje - Praha 6 | 8

Viladům Lysolajské údolí

Praha 6, Lysolaje, Dolina

Jednotka Užitná plocha Balkon / Terasa Parkování Prodejní cena
Byt 2 + kk, 1.NP, B01 53 m2 - Ne prodáno
Byt 3 + kk, 2.NP, A01 112 m2 25 m2 Ano prodáno
Byt 3 + kk, 2.NP, A02 80 m2 5 m2 Ano prodáno
Byt 3 + kk, 3.NP, A12 81 m2 19 + 5 m2 Ano prodáno

Představení:
Stylové bydlení nabízí komorní funkcionalisticky laděná novostavba vily zasazená do přírody Lysolajského údolí. Celkem 5 prvotřídních bytových jednotek s balkony a jeden nebytový prostor v přízemí domu charakterizují atraktivní a prostorné interiéry s kvalitním vybavením, neméně elegantní jsou také společné prostory domu. To vše v klidné lokalitě s nádechem venkovské atmosféry, přesto s širokou škálou služeb a v rychlém dosahu centra Prahy. Jednotky jsou zkolaudovány a připraveny k nastěhování.

Byty:
Trojpodlažní vilu tvoří 5 bytů o dispozicích 2 + kk až 3 + kk a výměrách od 62 do 107 m2 s balkony a jeden nebytový prostor 2 + kk v přízemí s plochou 56 m2. Kompletně dokončené byty zahrnují vybavení jako kvalitní laminátové podlahy, dřevěná okna s izolačními trojskly, bezpečnostní vstupní dveře a podlahové vytápění.

Lokalita:
Příjemná oblast přilehlá Šáreckému údolí splňuje představy o bydlení v blízkosti přírody a zároveň poskytuje veškeré služby a výbornou dostupnost MHD v blízkém okolí. V pěším dosahu se nachází mateřská a základní škola, supermarket nebo několik restaurací. Blízký sportovní areál ČZU a nedaleký park Šárka Lysolaje poskytnou širokou nabídku volnočasových aktivit. Výborná dostupnost do centra Prahy i díky blízkým autobusovým spojům ve směru stanice metra Dejvická.

Adresa Dolina, Praha 6, Lysolaje
Parkování Ano
PENB B
Referenční číslo 25675

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.