Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 1
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 2
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 3
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 4
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 5
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 6
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 7
Kancelářské prostory, Nekvasilova, Karlín - Praha 8 | 8

Kancelářské prostory

90 m2

Praha 8, Karlín, Nekvasilova

8 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dobře viditelný nebytový prostor s přímým vstupem zvenku a se 2 garážovými stáními se nachází v přízemí novostavby polyfunkčního domu stojícího v bezprostřední blízkosti stanice metra linky B Invalidovna. Oblíbená čtvrť Karlín nabízí perfektní spojení s centrem a plnohodnotnou infrastrukturu.

Východně orientovaný prostor, vhodný například pro kancelář, prodejnu, beauty salon nebo kadeřnictví, je rozdělen na velkou plochu prodejny/provozovny a na vedlejší sklad s přípojkou na kuchyňku. Přístup do provozovny je přímo z nádvoří domu, vstup na společné sociální zařízení je mimo obchodní prostor.

Vybavení zahrnuje mramorovou dlažbu, osvětlení, napojení domácího telefonu na garáže, vlastní poštovní schránku v budově, přípravu na vzduchotechniku a na klimatizaci. Součástí kupní ceny jsou 2 parkovací stání v podzemní garáži domu.

Komerční prostor má výhodnou polohu pouhé 3 minuty chůze od stanice metra a tramvaje Invalidovna, v sousedství velkého hotelu, moderního kancelářského komplexu, obytných domů sportovišť a nedaleko parku. Místo je snadno přístupné nejen MHD a autem, ale i na kole díky pohodlné cyklostezce po Rohanském ostrově.

Celková plocha 90,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 8 900 000 Kč / 326 725 €
Plocha k dispozici 90 m2
Parkování Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35164

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.