Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 1
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 2
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 3
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 4
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 5
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 6
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 7
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 8
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 9
Kancelářské prostory, Křižíkova, Karlín - Praha 8 | 10
EXKLUZIVNĚ

Kancelářské prostory

636 m2

Praha 8, Karlín, Křižíkova

68 400 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Na základě exkluzivního pověřeni nabízíme unikátní komerční prostor o celkové výměře 636 m2, nacházející se v úrovni ulice v projektu “Dva domy”, který právě vzniká přímo u stanice metra Křižíkova, na karlínské "high-street". Projekt od renomovaného slovinského ateliéru Bevk Perovič Arhitekti bude kromě retailových ploch tvořit také více než 100 nadstandardních bytů. Předpokládaný termín kolaudace 9/2022.

Obchodní prostor od developerské společnosti Karlín Group je nabízen ve stavu shell & core. Otevřený prostor v přízemí bude přístupný z ulice Křižíkova i z parku na jižní straně u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Do ulice Křižíkova budou směřovat velkoformátové výkladce. Skladové prostory budou k dispozici v podzemních podlažích. K obchodnímu prostoru je možné přikoupit garážová stání.

Projekt je zasazen do živoucí čtvrti Karlín v blízkosti moderních rezidenčních i komerčních komplexů, kromě zmíněné budovy Corso Karlín je zde také Meteor Centre Office park nebo zcela nový komplex Praga Rezidence. Stanice metra a tramvajová zastávka jsou téměř u budovy, centrum je vzdáleno pouhých pár minut, stejně jako autobusový terminál na Florenci nebo železniční stanice Masarykovo i Hlavní nádraží.

Celková plocha 636 m2.

Nabídková cena nemovitosti je uvedena bez DPH a její prodej této dani podléhá.

Prodejní cena 68 400 000 Kč / 2 782 750 €
Plocha k dispozici 636 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38651
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby