Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 1
Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 2
Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 3
Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 4
Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 5
Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 6
Kancelářské prostory, Žižkov - Praha 3 | 7
ZKOLAUDOVÁNO

Kancelářské prostory

19 m2

Praha 3, Žižkov

Velmi pěkně upravený nebytový prostor v suterénu secesního bytového domu, který prošel v loňském roce kompletní rekonstrukcí. Dům stojí v lokalitě širšího centra, v ulici souběžné s Koněvovou třídou, necelých 5 minut autobusem od přestupní stanice metra Florenc.

Plocha je rozdělena na hlavní prostor (s přípravou na kuchyňskou linku), koupelnu a zádveří. Z hlavní místnosti je možné vstoupit na malý anglický dvorek. Prostor je vhodný například jako koučovací nebo terapeutická místnost.

Vysoký standard vybavení zahrnuje dubové olejované parkety, velkoformátovou dlažbu a obklady v dekoru bílého mramoru a šedého kamene, značkovou sanitu, bílé kazetové interiérové dveře a vstupní protipožární dveře v historizujícím stylu. Plocha je na suterén velmi světlá.

Komorní secesní budova stojí v jednosměrné ulici nedaleko vstupu do parku na vrchu Vítkov, v místě s veškerými službami a snadnou dostupností MHD. V okolí fungují kavárny, supermarket, malé obchody či pošta, blízko je Žižkovské divadlo J. Cimrmana i tunel pro pěší a cyklisty propojující Žižkov s další trendy čtvrtí Karlínem. Kousek od domu staví autobus, kterým se lze dostat k přestupní stanici metra Florenc, 5 minut chůze je vzdálena i tramvajová zastávka.

Interiér 19 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Plocha k dispozici 19 m2
Parkování Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42898

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.