Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 1
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 2
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 3
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 4
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 5
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 6
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 7
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 8
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 9
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 10
Obchodní prostory, Bořivojova, Vinohrady - Praha 3 | 11
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

83 m2

Praha 3, Vinohrady, Bořivojova

12 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nebytový prostor se vstupem přímo z ulice vhodný jako kancelář nebo showroom se nachází v přízemí historického domu v sousedství parku. Citlivě rekonstruovaný bytový dům stojí na nedávno revitalizovaném Žižkově náměstí v širším centru metropole. Předpokládaný termín dokončení léto 2023.

Nebytový prostor zahrnuje dvě samostatné velké místnosti (obě mají přímý vstup do exteriéru a daly by se variabilně dále rozdělit), koupelnu se sprchou a toaletou, kuchyňku. Využívat lze rovněž společnou terasu ve vnitrobloku.

Ve standardu budou zahrnuty dokončené koupelny, dřevěné podlahy, dvoukřídlé lakované dveře, jednokřídlé bezfalcové dveře, vstupní bezpečnostní dveře vytvořené dle původních dobových dveří, velkoformátová dlažba, koupelnové baterie Kludi a svítidla v koupelnách a chodbách, příprava na klimatizaci. Vytápění a ohřev vody zajistí plynová domovní kotelna. K této nemovitosti lze dokoupit sklep za 150 000 Kč.

Dům je součástí atraktivní lokality na pomezí Žižkova a Vinohrad. Přímo před domem byl nedávno vytvořen krásný park a dětské hřiště, na dosah ruky jsou obchody včetně supermarketu, pošta, lékárna, mateřská a základní škola, ZUŠ, restaurace i kavárny, blízko je do Mahlerových sadů, kde stojí jedna z pražských dominant, Žižkovská věž. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka (č.9), v docházkové vzdálenosti je také stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Podlahová plocha 82,6 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 12 000 000 Kč / 484 653 €
Celková plocha 83 m2
Parkování Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42893

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.