Pozemek, Filipíny Welserové, Břevnov - Praha 6 | 1
Pozemek, Filipíny Welserové, Břevnov - Praha 6 | 2
Pozemek, Filipíny Welserové, Břevnov - Praha 6 | 3
Pozemek, Filipíny Welserové, Břevnov - Praha 6 | 4

Pozemek

899 m2

Praha 6, Břevnov, Filipíny Welserové

Prodej stavebního pozemku v atraktivní a klidné lokalitě Prahy 6 – Břevnov, jen pár minut chůze od konečné tramvaje na Bílé Hoře nebo obory Hvězda, o celkové ploše 899 m2. Pozemek je ze tří stran oplocen a jsou na něj dvakrát vyvedeny veškeré inženýrské sítě.

Pozemek, který se skládá celkem ze 3 parcel, sousedí se dvěma novými vilami a dle územního plánu dovoluje výstavbu domu o užitné ploše 450 m2 s maximálně 3 byty, se zastavěnou plochou až 250 m2. Pozemek je napojen na novou komunikaci a je bez jakékoli zátěže.

Lokalita v rychlém dosahu veškeré občanské vybavenosti, s dobrým dopravním spojením do centra a na letiště v Ruzyni (10 minut autem). Nedaleko se nachází mateřská i základní škola, supermarket, tenisové kurty.

Celková plocha 899 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 899 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19555

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.