Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 1
Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 2
Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 3
Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 4
Pozemek, Pokojná, Dejvice - Praha 6 | 5

Pozemek

1 037 m2

Praha 6, Dejvice, Pokojná

V atraktivní přírodní lokalitě Tiché Šárky, ze všech stran obklopené lesem,  s výhledem na kostel sv. Matěje, nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1037 m2 společně se studií, vypracovanou architektonickým studiem. Pozemek má přípojku vody i elektřiny, vlastní přístupovou asfaltovou komunikaci a je určen pro výstavbu moderní rodinné vily. Pozemek je mírně svažitý, jižně orientovaný, s výhledem do údolí Šáreckého potoka. Těsně za ním se nachází vstup do CHKO, táhnoucí se až k Suchdolu a Lysolajím.
Klidná lokalita s rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6, s autobusovými spoji k metru Dejvická s plnou vybaveností v okolí. Nedaleko Global Concept Montessori School, 10 minut jízdy k mezinárodní škole ISP v Nebušicích.
Pozemek momentálně prochází změnou statusu užití v rámci územního plánu ze zahrady na zastavěné území.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 037 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22955
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.