Pozemek, Boudova, Lipence - Praha 5 | 1
Pozemek, Boudova, Lipence - Praha 5 | 2
Pozemek, Boudova, Lipence - Praha 5 | 3
Pozemek, Boudova, Lipence - Praha 5 | 4
Pozemek, Boudova, Lipence - Praha 5 | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 323 m2

Praha 5, Lipence, Boudova

6 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o výměře 1 323 m2 leží na vyvýšeném místě poskytující krásné výhledy do okolní zeleně. Plocha sousedí s původní vilovou zástavbou v okrajové pražské čtvrti Lipence, která se rozkládá na vrchu mezi údolími řek Berounky a Vltavy. Součástí prodeje pozemku je též studie na prostorný rodinný dům.

Pozemek je mírně svažitý a zatravněný, v současné době probíhá příprava na přívod inženýrských sítí. Architektonická studie navrhuje umístění domu tvořeného z několika vzájemně propojených kvádrů s velkými prosklenými stěnami a vegetativní střechou.

V místě je mateřská i základní škola, dětské hřiště a sportoviště, kavárna, restaurace, obchody nebo pošta. Spojení s Prahou zajišťují autobusy, které jezdí 20 minut ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na rychlostní silnici R4. Blízko je také do malebného městečka Černošice, kde fungují školky a školy včetně mezinárodních, jsou zde restaurace, kavárny, obchody a rychlé vlakové spojení na Hlavní nádraží. Okolí Lipenců nabízí mnoho možností výletů pěšky i na kole – blízko je do přírodního parku Hřebeny i do Českého krasu. Cyklostezka vede pár metrů od pozemku.

Celková výměra 1 323 m2.

Cena celkem 6 900 000 Kč / 267 131 €
Cena / m2 5 215 Kč za m2 / 201,9 € za m2
Celková plocha 1 323 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30783

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.