Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 1
Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 2
Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 3
Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 4
Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 5
Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 6
Pozemek, Na Pláni, Malvazinky - Praha 5 | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

706 m2

Praha 5, Malvazinky, Na Pláni

Jižně orientovaný pozemek o výměře 706 m2 leží v tradiční vilové čtvrti Malvazinky na úpatí Pavího vrchu. Velmi klidné místo s minimem dopravního ruchu a s pěknými výhledy na protější zelené stráně.

Exponovaný jižní svah se vzrostlými stromy nabízí množství slunce a výhled na Dívčí hrady. Na hranici pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. Zastavěnost v okolí se pohybuje mezi 25–30 %. Budoucí vjezd na pozemek je přímo z ulice na dolní straně nabízené plochy.

Vyhledávaná lokalita s občanskou vybaveností v pěším dosahu nebo rychlém dojezdu. V okolí je několik školek, základní škola a potraviny. Čtvrť charakterizují významné prvorepublikové vily a množství zeleně. Pár kroků od pozemku je Paví vrch, procházkou lze dojít k barokní usedlosti se zahradou Santoška. Spojení s centrem zajišťují tramvaje, nedaleko vede též autobusová linka ke stanici metra linky B Anděl (Na Knížecí). Pro cesty autem je výhodou blízké napojení na tunelový komplex Blanka.

Celková plocha 706 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 706 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31384

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.